درباره ما

مجموعه تراک ماشین در سال 1385 با هدف فروش ماشین آلات راهسازی و معدنی و ارائه خدمات پس از فروش در زمینه قطعات، تعمیرات و تولید تاسیس گردید و با پشت کار فراوان و نی روهای متخصص تا به امروز توانسته با وسعت 15 هزار متر مربع شامل دفتر مرکزی، کارخانه، انبار و فروشگاه کار خود را گسترش دهد. این شرکت در راستای ماموریت خود با بکارگیری دانش و فناوری های پیشرفته، رعایت اخلاق حرفه ای و درک مسئولیت های اجتماعی، برای تامین هر چه بهتر خواسته های کارفرمایان و دستیابی به توسعه پایدار فعالیت می کند. همچنین به منظور افزایش مزیت رقابتی، بهینه سازی منابع و مصارف، ضمن استقرار استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ، سیستم مدیریت زیست محیطی، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ، کلیه اقدامات خود را در راستای استراتژی های شرکت و اهداف زیر جهت گیری و هدایت می نماید:

1 – ارتقاء جایگاه مسئولیت اجتماعی سازمانی و بازنگری و سازماندهی ساختار منابع انسانی با افزایش میزان دانش و مهارت پرسنل به عنوان با ارزش ترین سرمایه های سازمان.
2 – استاندارد سازی و بهبود مستمر کلیه فرآیندها و تبدیل شدن به یک شرکت فرآیند محور، چابک و دانشی در راستای افزایش بهره وری .
3 – استقرار و بهره گیری از سیستم ها و ابزارهای نوین مدیریتی، پشتیبانی، هدایت مناسب و نظارت کلان بر اجرای آنها.
4 – توسعه بازار از طریق شناسایی بسترهای مناسب سرمایه گذاری و جذب مشارکت در حوزه های کسب و کار موجود در سطح کشور و منطقه.
5 – افزایش سطح رضایت مندی ذینفعان شرکت از طریق شناسایی دقیق نیازها و انتظارات آنها .
6 – امانت داری از سرمایه سهامداران و تلاش در جهت افزایش سودآوری کسب و کارهای شرکت و رشد سود سهامداران.
7 – اجرا و حفظ الزامات قانونی، برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم در جهت کاهش پیامدهای زیست محیطی ناشی از فعالیت های شرکت و پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از کار و بیماری های شغلی.

ساخت و تولید محصولات جانبی92%
خرید و فروش ماشین آلات75%
مشاوره / پیشنهاد خدمات80%
کارگاه92%